Prof. Dr. Deniz Ülke ARIBOĞAN

Travmadan Zafere

arboganrka

Prof Dr. Deniz Ülke ARIBOĞA
 Üsküdar Üniversitesi
 İTBF Dekanı ve Rektör Danışmanı

https://www.nadirkitap.com/travmadan-zafere-deniz-ulke-aribogan-hadiye-yilmaz-odab-kitap34705946.html

 

 

 

Yıllara Göre Toplantılar

Toplantı Kronolojisi için Tıkla

34 Yıldır Devam Eden Gaziantepli Öğretim Üyeleri Baltalimanı Toplantıları.

            Gaziantepli Öğretim Üyeleri Grubu olarak Baltalimanı Toplantılarımız 34 yıldır kesintiye uğramadan devam etmektedir. Resmi ve mali hüviyeti olmayan, gönüllülük esasına dayalı tek sivil inisiyatif olma özelliğini korumaya devam ederek beraberliğine 34 yılın da da devam edecektir..

            Her ayın üçüncü cuma akşamı İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri’nde yapılmaktadır. Toplantılarımızda akademik konularla birlikte geniş bir yelpazeye yayılarak ülke ve dünya sorunlarının farklı görüşlerin ve değişik bakış açılarının potasında harmanlandığı bir ortam da yapılmaktadır. Bilimin yanı sıra siyaset, basın, sanat ve iş dünyasından çok değerli konuşmacılar toplantılarımıza renk katmaktadırlar, geniş ufuk turlarında birlikte dolaşmalarımıza yeni dönemde de devam edeceğiz

Toplantılarımızın başlangıç saati 19.30 olarak duyurulur. Ancak İstanbul trafiğinde, üstelik cuma akşamlarında  tolerans limitlerinin geniş olma zorunluluğu vardır. Yaklaşık bir saat kadar kokteyl sohbeti devam ederler. 20.30’da sofraya oturulur. 21.15’e kadar yemek tamamlanır ve konuşmacı sunumuna başlar. 22.00’de başlayan sorular ilkesel olarak 24.00’te tamamlanır. Ancak katılımcıların ve dinleyicilerin konular hakkındaki soru ve cevapları bazen bu sürenin aşmasına neden olmaktadır.

            Akademik değerlere önem veren ve sermayesi fikir olan kişilerden oluşan grubumuzda, etkinliklerin organizasyonu için seçilmiş bir başkan ve beş kişilik yürütme kurulundan oluşmaktadır. Ayrıca bu dönemde yayın hayatına başlayan baltalimani.com sitemiz den de sorumlu dört kişilik yönetim kadrosu iletişim ve duyurum hizmetleri yürütmeye devam edecektir.

Sizlerle buluşmak dileğiyle, katılımlarınızı bekliyoruz

Site Yönetimi

İlk Mecliste Gazi Ayıntap Murat Dağ

lk Mecliste Gazi Ayntap Murat Da

İlk Mecliste Gazi Ayıntap
Murat Dağ