“Dünden Bugüne” Güllü Ailesi’nin Hikayesi

7 GulluGaziantepliler Mehmet Nejat Güllü’nün yeni yayınladığı kitabı “Dünden Bugüne”nin imza gününde buluştu. Kağıthane Güllüoğlu Tesisleri’nde 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü gerçekleştirilen etkinlikte Gaziantepli bilim insanları, iş insanları ile Mehmet Nejat Güllü’nün ailesi ve yakınları hazır bulundu.

 

1 Gullu 

Yaptığı konuşmada, büyük bir özenle hazırladığı kitabının imza gününde hemşehrileriyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Güllü, kitabın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Nejat Güllü daha sonra sözü Gaziantepli Öğretim Üyeleri Baltalimanı Grubu Başkanı Prof. Dr. Türkan Uğur Dai’ye bıraktı. Prof. Dr. Dai, Mehmet Nejat Güllü’yü yaptığı çalışma dolayısıyla tebrik ettikten sonra Gaziantepli Öğretim Üyeleri Baltalimanı Grubu’na destek veren hemşehrilerine, İstanbul Gaziantepliler Derneği Başkanı Dr. Osman Gazi Kiraz’a ve önceki başkan Ali Uçar’a teşekkürlerini iletti. Önümüzdeki dönem, genç Gazianteplilerin daha fazla katılımıyla gerçekleştirmeyi planladıkları toplantılarda bir araya gelmeyi dileyerek sözlerini tamamladı.

2 Gullu

Gaziantepli Öğretim Üyeleri Baltalimanı Grubu Genel Sekreteri Hüseyin Aldoğan’ın yayına hazırladığı kitap, baba Mustafa Güllü’den başlayarak Güllü ailesinin hikayesini ve Mehmet Nejat Güllü’nün iş ve aile yaşamına dair bilgileri okuyuculara aktarıyor.

4 Gullu

5 Gullu

6 Gullu

8 Gullu

 


Yazdır